Entegre Dünyası, Çemenardagül Elektronik firmasının taraf tesisu olarak 2015 yılında kurulmuşdolaşma. Çemenardagül Elektronik, 1977 yılında Beyti Çemen aracılığıyla kurulmuş ve uzun yıllar boyunca elektronik sektöründe faaliyet göstermiştir. Entegre Dünyası, bu deneyim ve tecrübeleri kullanarak, müşterilerine birgani elektronik bileneşelendiren, entegre devre, mikrodenetleyici, sensör ve modül üzere ürünleri sunmaktadır.

Şirket, çağcıl bir plazada bulunan 2000 metrekarelik bir tesis zarfında İstanbul’un Ümraniye ilçesinde faaliyet göstermektedir. Entegre Dünyası’nın kurucusu Oğulcan Çemendir, elektronik sektöründeki deneyimlerini kullanarak, müşterilerine en son teknolojileri ve yenilikleri sunmakta, ürünlerinin özelliklerini ve başarımını kesiksiz olarak geliştirmektedir.

Müşteri memnuniyeti Entegre Dünyası kucakin berenarı önemlidir. Bu nedenle, tecrübeli ve uzman bir müşteri hizmetleri ekibi, müşterilere bir zamanlar ve rast hizmet yaymak kucakin çallıkışmaktadır. Ayrıca, şirket müşterilerine sunmuş olduğu satış sonrası payanda ve teknik servis hizmetleri ile bile öne çıkmaktadır.

Şirket, İstanbul’un Ümraniye ilçesinde Şerifali Mahallesi Kutup sokak no 52 adresinde faaliyet göstermektedir. Müşteriler, şirket ile 444 75 31 numaralı telefondan ya da [email protected] adresinden iletişim kurabilirler.

Entegre Dünyası, müşterilerine birinci sınıf ürünler ve müşteri odaklı hizmet anlayışı sunarak, elektronik sektöründe öncü firmalar ortada konum almaktadır. Şirket, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmayı hedeflemekte ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

https://www.entegredunyasi.com.tr/