Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz astı ya da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. Başlangıçta erkek iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla hatun iç giyim ürünü olarak üretilse de erkekler sinein üretilen daha dümdüz modelleri de mevcuttur. Orta Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının kötüya kaymasını mâni olmak sinein elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde kanayaklı vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu aptalfedildi. Ve bu beyırdan sonrasında hanımlar aracılığıyla da kullanılmaya kellelandı. Hatta unutulmaya beniz tutmuş bir batı geleneğine için, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri boş ilave ile satıma sunulur ve yeni evlilere maddi dayanak katkısızlanırdı. Bir başka Avrupa geleneğinde ise, gelinin çsineek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine haklı fırlatması o dönemlerde jartiyer ile bile gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan dinçler düğün raksında çiftlere eşlik etmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan birgeniş erkek dergisinde kanayaklı vücudunu gösteren fotoğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kadar iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer de mekân almaya kelleladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle bile kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi evveli de olduğu kadar beyazdır. Yağız ve pembe kadar renkleri de ikrar görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler mümkün olduğu kadar nüktedan olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişesen rahatsız etmemesi gerekir. Moda kesimü artık jartiyeri hiçbir şerha olarak satmanın nispetle birgeniş ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birgeniş üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen postaı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbeyı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak ikrar edilen ancak giderek liberalleşmeye haklı giden seks oyuncaklarının satın aldatmaınmasıyla ait olarak tabu felaketının sınırlarını tartışmak ve konuya uzaklık gelmek sinein kötüdakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin bazenları kategorileri süresince özellikleri açısından tadil gösterse de temel kellelıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden bağlamlamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları hiçbir başına yahut bir partnerle her yaştan beniâdem aracılığıyla çok lakinçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar süresince hasetmüzde ve dünya genelinde en çok satın aldatmaınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazenlarına için seks oyuncakları yarım, utanç donör yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken bazenlarına için ihtiyaç, hayata renk dâhil etmek sinein bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini yetersiz hissetme duygusu yahut mağazada bildik birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı sevilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara güne doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop alışverişlerinde nihan olduğu sinein satın aldatmaırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten lezzet alan tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç hissetmek, tabularla geçinmek bazı seks oyuncağı alışverişlerinde hüsranla akıbetlanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline bakarak yok etmek, anlayışlevselliği hakkında haber edinmeden satın yok etmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-tecim siteleri ürünlerin detaylı resimlerini, videolarını ve izahatını çok kupkuru yayınlamalı ve olumsuzluk yaratacak neticelerin önüne geçebilmek sinein majör çaba kullanma etmelidirler. Antrparantez; artık vüruten teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, yazılan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları sinein seks shoplardan aldatmaışdataş daha palas ve refahlı olmaya kelleladı.

Bir vakitler seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks yaşamında yaşanmış olan problemlerın tartışılması, konuşulması utanç duygusunu fazlalıkrdığı sinein ihtiyaç olsada satın aldatmaımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin falsolulığına kanıklık getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan kolaylıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar esenlik problemi olarak ikrar edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste yeksan haklara sahiptir. Gayrı taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar ahlaki bir sorundur, cinsiyete için cinsel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsel refah düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak ikrar edilmez.

Hanımlar, sex shop alışverişlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar cinsel hayatlarını renklendirmek, yaşamına kıpırdaklık dâhil etmek, daha esen bir orgazm geçinmek yahut seksi iç çlakinşırları ile cezbedici bir beden sergilemek sinein sex shoplardan aldatmaışdataş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün tanıtımı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş astı bireylerin sex shoplardan alışverişi yasak olup çevrimiçi sitelerin duhulinde bu uyarı strüktürlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını sıyanet etmek adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonrasında majör vürutmeler ve cinsel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diyerek korktuğum haklı olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ait aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri hiçbir şey kaldı o da ihtisas. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut daha önce hiç yaşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile bile size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, anlayışleyişleri, sizin aptalfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun lezzet haritasını çıkarmakta berenarı içli ürünlerdir. Oyuncaklar ile aptalfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları kasti ve ona için hareket ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha kesif seks hayata geçirmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi aptalfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu anlayışin en palas yolu. Antrparantez seks esnasında lakırtı etmek çok önemli. Sakın iletişim kurmaktan ve konuşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en faik seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne kadar rahatsız edici olduğunu. Lakin aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis benizüğünün penisinizi sıkarken münhalyok etmek sinein sineinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Tensel haz ne yapmış olursanız strüktürn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir mâni tanılamamadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları daha esen seks yaşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak esen bir seksin sonu zahmetlilü bir orgazm ile akıbetlanır. Kendinizi ve partnerinizi aptalfettikten sonrasında seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde pozitif sonuç aldığınızda iyiki bu yazıyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/