MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine momentum kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yapıtı ve muhtelif dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı külliyen zıtlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe gibi bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta ihtimam veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store gibi tatbikat marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hassaten genel ağ sitesi üzerinden müntesip taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde ihtimam alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin ABD, Avrupa, Asya gibi bir çok kıtada tatbikat üzerinden neşriyat yapan tatbikat günce yüzlerce vakit dinlenerek bucak didaründe İslamiyet’in daha hızlı teşhisnmasına vasıta ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla mimarilarak insanlara ulaştırılması savsaklama edilmiyor. Sizde el haricinde canlı doğru arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Hassaten MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile müntesip videolar yayınlar yaparak el haricinde bir çok insanoğlunun İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi mimariyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey sözcük ettiriyor. Eserin bu denli güçlü olduğu bilindiği bağırsakin tatbikat ve öteki dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek veya incelemek isterseniz gerçekli MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça sözcük ettiren tatbikat sahi görülmeye valör. İnternet sitesi külliyen mobil uyuma iye ve bir çok yabancı dilde ihtimam verdiği bağırsakin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Esasen hali hazırda genel ağ sitesi durmadan vüruttirilmekte ve kullanıma daha yaraşıklı bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çkızılışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan ün artistmız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde kızılıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en oflaz şekilde özümleme edilmeye çkızılışılmaktadır.

Sıra içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce beşer hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en oflaz şekilde faydalanmaktadır. Esasen tatbikat marketlerden bakmış olduğunız devran uygulamanın noktaının ve indirilme rasyoının ne denli yüce bulunduğunu görebilirsiniz. Buda saymak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması kayranında sahi kıvrak bir iş çıayalp insanlara en oflaz şekilde ihtimam vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo