MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine çaba kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yapıtı ve muhtelif dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı büsbütün alınlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabilinden bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta iş veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabilinden yürütüm marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

üste genel ağ sitesi üzerinden dayalı bölümleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde iş alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin Amerika, Avrupa, Asya kabilinden bir çok kıtada yürütüm üzerinden neşriyat yapan yürütüm muhtıra yüzlerce saat dinlenerek konum suretünde İslamiyet’in daha hızlı teşhisnmasına vasıtalık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından dokumalarak insanlara ulaştırılması savsaklama edilmiyor. Sizde yurt dışında canlı andıran arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

üste MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile dayalı videolar yayınlar yaparak yurt dışında bir çok insanın İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi dokumayor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey laf ettiriyor. Eserin bu denli tesirli evetğu bilindiği ciğerin yürütüm ve öteki dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek yahut gelmek isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça laf ettiren yürütüm bihakkın görülmeye haysiyet. İnternet sitesi büsbütün taşınabilir uyuma iye ve bir çok yabancı dilde iş verdiği ciğerin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zati hali hazırda genel ağ sitesi kadimî vüruttirilmekte ve kullanıma daha makul bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çhileışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan curcunalı sanatkârmız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir zanaatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde hileıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en sağlıklı şekilde temaşa edilmeye çhileışılmaktadır.

Güneş içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce anatomi hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en sağlıklı şekilde faydalanmaktadır. Zati yürütüm marketlerden bakmış olduğunız ahit uygulamanın benekının ve indirilme oranının ne denli etkili bulunduğunu görebilirsiniz. Buda demek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması sahaında bihakkın adamakıllı bir iş çızevcep insanlara en sağlıklı şekilde iş vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo