Taşınabilir ödeme sistemi, müstehlik gruplarının aldatmaışbilgiş tahsilatlarını GSM operatörleri sayesinde gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Taşınabilir ödeme hazır para sistemi ile Ödeme gitmek isteyen eşhas, Ödeme sırasında cep telefonu ve şifre bilgilerini girip aldatmaışbilgiş kârlemlerini tamamlayabilir. Taşınabilir ödeme sayesinde bu cirim kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı çizgi bakiyesi ise krediden düşüş strüktürlır. Bunun katı silsile iş yerlerinde yeğleme edilip kullanılan mobil ödeme sistemi, temassız pozlar sayesinde bile gerçekleştirilebilir. Bu kârlemde mobil temassız ödeme ve NFC özelliği küşade bulunan saygınlık kartları mutavassıtlığı sayesinde olur.

Taşınabilir Ödeme Sistemi sayesinde Satılarda Artış Yakalama
E-tecim ile genel ağ üzerinden ürün satışı gerçekleştiren pres yerlerinin ürünleri makul bir oranda kişilere seslenme eder. İşletme yerlerinin uğur kitlelerinden bulunan müstehlik gruplarının aldatmaışbilgiş aldatmaışdemeviklarının her biri birbirinden ayrıdır. Temelı müstehlik gruplarının saygınlık ve banka kartvizitı yöntemi ile aldatmaışbilgiş yapmayı yeğleme ederken saygınlık kartvizitı ve banka kartvizitı sıfır eşhas ise genel olarak bapda ödeme, havale/ EFT yahut mobil ödeme bozdurma yöntemi kabil seçenekleri yeğleme ederek aldatmaışbilgiş yamayı yeğleme eder.

Taşınabilir ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya mirladığından itibaren bu sistemi kullanan çok zait özlük ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziki salon yerlerinde Taşınabilir temassız ödeme yöntemini yeğleme ederken bazensı da e-tecim sitelerinde bu tür ödeme yöntemini içmek ister. Doğrusu kısaca bahsetmek icabında mobil ödeme sistemi alan vadi e- tecim firma bölgeleri ulaştığı uğur kitleye bir yeni tabur henüz eklemeyi başarmıştır. Bu da pres yerlerinin beylarında arkaış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- tecim sitenizde mobil ödeme bozumu sistemine alan vererek, uğur kitlenizde bulunan kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve beylarınızda henüz çok arkaış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma